איך לרפא את עצמכם ואחרים – גם מרחוק

לפני כמה שנים, דוקטור אמריקאי בשם איהלקאלה היו לן, גילה דבר מוזר שהפליא אלפי רופאים בכל העולם:
הוא גילה דרך, שבה אדם מבצע פעולות בנפש של עצמו, ועל ידי אותן הפעולות הוא גורם לרפא מרחוק אנשים אחרים, וממש משפיע על הגוף או הנפש שלהם, בלי לראות אותם או להיות על ידם.

הוא הוכיח את התיאוריה שלו והפך אותה למעשית כאשר עסק בריפוי של מחלקה פסיכיאטרית, תוך כדי שהוא עובד באופן ממוקד על כל אחד ואחד מהמטופלים עד שהצליח לאזן את מצבם הנפשי ולשחרר אותם מהמחלקה הזו! לאחר מכן, הוא הצליח לעשות עוד "מעשי ניסים" בתחומים אחרים לגמרי, בעזרת השיטה הזאת.

אוקי, אני יכול ללמוד את זה?

רבים מהלקוחות שלנו פנו אלינו בשאלה: האם זה אמיתי? זה רע? טוב?

והמאמינים מיד שאלו, מהיכן היכולת הזו בכלל מגיעה? 

אליהו שירי החליט לחפש, ומצא לדבר סימוכין במקורות היהדות:
אליהו שירי מספר: “התחלתי לחקור את הנושא וגיליתי עשרות מקורות מתורת הסוד. נחשפה לנגד עינינו עוצמה אדירה ממה שאותו פרופסור מציע, איתה אדם יוכל לרפא את צינורות השפע שלו, את הנפש, ולסגל לעצמו יכולות לרפא מרחוק…”

הספר "זמן אפס", שנכתב על ידי אליהו שירי בעקבות גילוי השיטה - מגיש לפניכם את כל יסודות השיטה עם "אסמכתאות" במקורות תורת הסוד שביהדות

הספר מתחקה אחר “דרך בני הנביאים”. אותה קבוצה עתיקה המתועדת כבר בתנ”ך ובספרי החסידות אשר התגבשה בפרטיות כדי ללמוד את רזי הבריאה והדרך ליצור שינויים בעולם.
אתם, הקוראים בספר, תחשפו לתוכן שהיה עד היום בגדר סתום ונעלם, ועם כל צעד שתעשו בדרך המונחית בפניכם – תגלו כי אתם לוקחים שליטה על מקורות עתיקים העוסקים ביכולות הריפוי מרחוק ויצירת שינוי במקומות שאחרים חושבים שהם בלתי אפשריים…

רק אם בנכונותכם ליישם את מה שתלמדו ורק אם ברצונכם באמת להצטרף ברמה הרוחנית-המנטלית אל אותה קבוצה של אנשים אשר יחזיקו בידע המיוחד הזה ויפעלו כדי להאיר את העולם – רק אז רכשו עותק של הספר. 

עכשיו במהדורה דיגיטלית באתר הקורסים של ‘כח התודעה’, ללא צורך לחכות למשלוח!

לאחר הלחיצה על כפתור הרכישה תגיעו לדף מילוי הפרטים, לאחר הרכישה תקבלו מייל עם פרטי הגישה שלכם לאתר כח התודעה. הצפיה והורדת הספר מתבצעת דרך "האקדמיה הדיגיטלית" שבאתר.

אם כבר רכשתם אצלנו בעבר, פשוט התחברו לאקדמיה הדיגיטלית לאחר הרכישה ותוכלו לצפות בספר