הקודם
הבא
משתתפים בסדנאות
מאמנים
קורסים בזמן אמת

מרכז כח התודעה

בית הספר להתפתחות אישית המוביל בישראל

בראשות אליהו שירי

משתתפים בסדנאות
מאמנים
קורסים וסדנאות כרגע

הצצה לפעילויות

כל מה שחשוב לדעת נמצא כאן:

הקודם
הבא

מרכז כח התודעה הוא ארגון המוביל את מהפיכת ההתפתחות האישית בארץ, במטרה להביא לציבור הרחב את השיטה המהירה בעולם לפתרון בעיות בכל שטחי החיים. מרכז כח התודעה נותן מענה לאלפי אנשים בכל חודש, אם זה במסגרת סדנאות שטח, קורסי מאמנים, קורסי מרצים, ימי עיון, נופשים ועוד.

האירועים שלנו מתפרשים בכל רחבי הארץ, מצפון לדרום, ואנשים מכל סוגי האוכלוסייה מגיעים ומקבלים מזור לכאבים ולבעיות שלעיתים נסחבות איתם שנים על גבי שנים.

בסדנאות שלנו תוכלו ללמוד כלים מעשיים אשר פתרו כבר לאלפי אנשים בזמן קצר, בעיות כגון: דחיינות, ביטחון עצמי, חרדות, גמגום, בעיות משפחה, התמכרויות, סוכרת, טראומות, בעיות פרנסה, חוסר ריכוז, חוסר שמחת חיים ועוד.

אם גם אתם מעוניינים לקבל כלים נדירים ופורצי דרך עם סיכוי דרמטי לשיפור איכות חייכם בזמן קצר ובעלות שאינה גבוהה, סדנאות כח התודעה הן הפתרון.

נגן וידאו

מן העיתונות

"…משמעות עמוקה לכל מה שקשור לאימון ונחשב לנשמת הכלים האימוניים. אפילו מאמנים ותיקים, כשמגיעים ללמוד את הקורס המשולב של אליהו שירי, מגלים חדשנות, רעננות וזוויות חדשות"
"...אליהו מעביר סדנאות והרצאות העוסקות בהתפתחות אישית הנשענים על המקורות היהודיים. הוא מהלך אימים על אתגרים בריאותיים ונפשיים כאשר בפיו מענה לכל שאלה או אתגר."
ערוץ-20
"...הפעם הראשונה בישראל שבה מאות משתתפים יחשפו לחתימה האנרגטית האישית שלהם וילמדו לפתח אותה לכיוון הצלחה עסקית, משפחתית או אישית"
"...קורס חדשני, שמאמנים מעידים עליו כקורס שמשלב את מרבית שיטות האימון הטובות והמתקדמות בעולם."

הקליניקה לאימון

מרגיש תקוע? קשה לך להשיג את המטרות שלך למרות שאתה ממש נחוש ורוצה להגיע אליהן? הזמן עכשיו אימון בשיטת כח התודעה בכל תחום: חרדות, בטחון עצמי, התמכרויות, יעדים, מוטיבציה, פיתוח עיסקי

האקדמיה הדיגיטלית

באקדמיה הדיגיטלית של כח התודעה תוכלו להנות מתכנים מעצימים בלחיצת כפתור, בכל עת.

היכנסו עכשיו ורכשו אחד ממוצרי כח התודעה וקבלו גישה מיידית לתכנים, לכל החיים!

מערכת הטיפים
בWhatsapp

הירשם עכשיו למערכת הטיפים של כח התודעה בWhatsapp וקבל תכנים מעצימים ומרגשים מאליהו שירי ישירות לטלפון שלך, בכל זמן!

מועדון הלקוחות

הצטרפו עכשיו למועדון הלקוחות של כח התודעה ותהנו ממגוון תכנים בלעדיים והטבות מיוחדות!

הכתבות שלנו

מי שהוא שמח, הוא מצליח

כיצד שמחה משפיעה בעולמות העליונים? 5 דקות מעצימות עם אליהו שירי על חשיבות השמחה והאושר בחיינו. https://vimeo.com/317937523[WATU 17] זה הזמן להפוך למאמן בשיטת כח התודעה!

קרא עוד »

בטחון – המפתח להצלחה

בשיחה זו אליהו שירי חושף את אחד האלמנטים החשובים ביותר לחיזוק רגש השמחה. https://vimeo.com/317945949[WATU 19] זה הזמן להפוך למאמן בשיטת כח התודעה! שתפו עם חברים

קרא עוד »

בטחון שלם

5 דקות מעצימות בהן אליהו שירי מסביר, מה אנו יכולים לעשות על מנת להפוך את רגש הביטחון שלנו לשלם. https://vimeo.com/317955334[WATU 21] זה הזמן להפוך למאמן

קרא עוד »

הגר ורגש הביטחון

2 דקות על ביטחון עם אליהו שירי חושפות בפנינו את הכוח האדיר שטמון ברגש הביטחון. https://vimeo.com/317951959[WATU 20] זה הזמן להפוך למאמן בשיטת כח התודעה! שתפו

קרא עוד »

שדים של ביטחון

אליהו שירי חושף בשיחה ייחודית ומעצימה מה עלול להפסיד מאתנו את הביטחון ומה אנו יכולים לעשות על מנת להכניע אותו. https://vimeo.com/317964491[WATU 18] זה הזמן להפוך

קרא עוד »

מגזין כח התודעה

קבל/י בחינם למייל עותק דיגיטלי אחד של המגזין להתפתחות אישית

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

מגיעים לעכו!

מלון חוף התמרים, עכו

המכניזם הרוחני קבלי של ההצלחה!

בהנחיית אליהו שירי