התפנית האדירה

בס"ד

מכירים את התחושה הזו כאילו האירועים שנכנסים אלינו לחיים, הם אלו שמנהלים אותנו? אני הגעתי מהמקום הזה. לאחר גירושין קשים, הייתי צריך לחלק את עצמי בין הילדים לבין מחויבויות אחרות, הרגשתי שבמקום מסוים העולם בולע אותי. מי שהיה במקום הזה, מוכרת לו תחושת הרדיפה התמידית, כאלו אין לעולם מה לעשות, רק להתעסק אתנו

מזרחי: הרגשתי שהעולם בולע אותי

לשמחתי הרבה, זה לא היה צריך להימשך עידן ועידנים. את אליהו שירי אני מכיר כבר 13 שנים. אני זוכר שהיית מגיע להרצאות שלו בבית המדרש השכונתי, שם ספגתי מלא ידע, כוח ואמונה. לפני שבע שנים, לאחר מסכת הגירושין המתישה, הבנתי שאני צריך לעשות שינוי יזום וכחלק מההבנה הזו הגעתי לקורס המאמנים היוקרתי של אליהו: "השיטה המשולבת להתפתחות אישית". עברתי את הקורס בהצלחה והבנתי שקליניקה היא חלק מהדברים שאני רוצה לעשות.

כבר קרוב ל 5 שנים שאני מאמן אנשים להצלחה, מלבד התפנית האדירה שהחיים שלי תפסו, זכיתי לעזור לעשרות אנשים בזוגיות, בשינוי זווית ראיה, בהורדה של כדורים פסיכיאטרים, בשינוי גישות ותפיסות לחיים..

כשאני מסתכל לאחור אני מבין, שהמסע שלי הוא המסע של כולם, לכולנו יש הזדמנות לגלף את הטוב ביותר מתוכנו.. לאחרונה נחשפתי לשיטה המדהימה שנקראת IAQ, שיטה שהיוותה עבורי את החותם לכלל התהליכים האימוניים ולשדרוג הקליניקה וההבאה שלה אל הרמה הבאה.      

אליהו שירי ומרכז כוח התודעה עשו את זה שוב והפכו את חווית המשתמש שלנו לחוויה תודעתית אוניברסלית, מלאת תובנות ומעוררת חשק אדיר להתחיל לחיות מחדש. שמי אלירן מזרחי ואני מזמין אתכם לחוות את החיים בפן משודרג יותר, לצעוד אל נתיב ההצלחה ולהוכיח לעצמכם שאתם בהחלט יכולים! 

Peleg Elkalay-6

רוצים להתחיל לקחת שליטה על החיים שלכם ולהיות מאושרים יותר? לחצו כאן

×
×

עגלת קניות

מגיעים לעכו!

מלון חוף התמרים, עכו

המכניזם הרוחני קבלי של ההצלחה!

בהנחיית אליהו שירי